PORTFOLIO OFERTA O NAS BLOG POLECANE KONTAKT
Przedstawiam Państwu cztery oferty reportażu ślubnego od 1100 zł do 2800 zł. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, jeśli nie, wówczas postaram się dostosować ofertę do potrzeb Pary Młodej.

Podczas wykonywania zdjęć, staram się jak najmniej ingerować w uroczystość, ponieważ to ona i Wy jesteście najważniejsi. Zdjęcia robię od momentu przygotowań i błogosławieństwa, po ślub, wesele i sesję plenerową. Miejsce sesji plenerowej wybiera Para Młoda, w razie braku pomysłów służę pomocą.

Zrobione podczas reportażu zdjęcia, dokładnie analizuję i wybieram te najodpowiedniejsze. Później starannie je obrabiam w programie Photoshop i Lightroom. Przygotowany materiał, nagrywam na dedykowanym CD z nadrukiem.

Posiadam bogatą ofertę albumów klasycznych, fotoalbumów oraz fotoksiążek.

Album klasyczny. Biały lub czarny, karty przekładane białym lub czarnym pergaminem. Jedno lub dwa zdjęcia na stronę w rozmiarach 13x18cm lub 15x21cm. Albumy w rozmiarach 30x30cm bądź większe, 20-40-60 stronnicowe.

Fotoksiązka. Album w bogatej kolorystyce, oprawa z eko-skóry. Na okładce zdjęcie Pary Młodej oraz grawer z datą ślubu lub imionami. Rozmiary 20x30cm, 30x30cm, 30x45cm. Miękkie karty. Układ zdjęć na stronie dowolny. Minimalna ilość stron to 20.

Fotoalbum. Album w bogatej kolorystyce, oprawa z eko-skóry. Na okładce zdjęcie Pary Młodej oraz grawer z datą ślubu lub imionami. Rozmiary 20x30cm, 30x30cm, 30x45cm. Twarde karty. Układ zdjęć na stronie dowolny. Minimalna ilość stron to 20.

Zapraszam do zapoznania się z galerią oraz do kontaktu poprzez formularz.
FOTOGRAF ŚLUBNY WARSZAWA